Hronský triatlon 2019 – aktuálne

 In aktualita
Aktualizované 22.8.2019

Na víťazov čakajú zaujímavé ceny v hodnote vyše 1000 €.

Tohtoročný Hronský Triatlon podporí aj náš nový partner Bicyklom po Slovensku! Predávajú (aj požičiavajú) kvalitné bicykle a doplnkový tovar nielen v e-shope, ale aj v kamenných predajniach v Leviciach a Liptovskom Mikuláši.

Kajakov na požičanie máme obmedzený počet, preto ak chcete štartovať ako kajakári a nemáte loď, neváhajte a registrujte sa!

Spustili sme registráciu na tohtoročné preteky, ktoré sa budú konať 21. septembra. Tento rok bude u nás novinkou “profi” elektronická časomiera, preto sa registrujte priamo na
https://www.casomierapt.sk/registracia_udalost.php?id=536, kde si môžete pozrieť aj zoznam už zaregistrovaných.

Registrácia je platná po úhrade štartovného 10 €/osoba na účet usporiadateľa – IBAN: SK43 0900 0000 0000 2862 3832, SLSP, do správy pre prijímateľa uveď svoje meno alebo názov teamu. Poplatok za prenájom lode (10€/loď) je potrebné uhradiť spolu so štartovným. Po úhrade štartovného ti príde potvrdzujúca správa o zaplatení.

Po minuloročných zlých skúsenostiach s bezplatným požičaním lodí pre pretekárov (niektorí nezodpovední si rezervovali lode v predstihu a potom neprišli, čím obrali iných o možnosť požičania a my sme mali zbytočné výdavky) sme boli nútení pristúpiť k prenájmu lodí za poplatok (10,-€/loď). Veríme, že vás to neodradí!

Môžete sa už teraz tešiť na bohatý program a sprievodné aktivity.
Tohtoročný štart bude sprevádzaný temperamentným vystúpením Bubnovej show BATIDA

Propozície v .pdf na stiahnutie

O vaše hladné žalúdky sa postará Riders Burgers Grill

Recent Posts

Leave a Comment